17 sierpnia, 2022

Całkowicie bezradna

„Na początku drogi z Martą było we mnie mnóstwo lęku i obaw o przyszłość. Moja wiara w siebie była zachwiana i idąc w stronę moich celów, czułam się jakbym stąpała po niepewnym gruncie. Lęki czasem urastały do takich rozmiarów, że trudno mi było sobie z nimi poradzić, bo przejmowały nade mną kontrolę, a ja czułam się wobec nich całkowicie bezradna.

Miałam również tendencje wchodzenia w relacje, które podkopywały moje poczucie własnej wartości i poczucie bezpieczeństwa, co wyniszczało mnie emocjonalnie i psychicznie. I wciąż myślałam, że potrzebuję się zmienić, by być w zdrowym związku.

Dzięki pełnego ciepła i wyrozumiałości spojrzeniu Marty nauczyłam się podchodzić do tego, co przeżywam z akceptacją i wyrozumiałością do siebie. Marta nauczyła mnie technik, dzięki którym to ja mam kontrolę nad emocjami, a nie one nade mną. Uwierzyłam w swoją siłę, dzięki czemu z większym zaufaniem do siebie patrzę w przyszłość i podejmuję decyzje. Uświadomiłam sobie, że jestem wystarczająca, czego potwierdzeniem jest to, że jestem w relacji, gdzie czuję się bezpiecznie i dzięki której uczę się miłości do siebie i innych.

Marto, dziękuję ci za to, że pomogłaś mi odnaleźć siebie ❤️”