O mnie

Budowanie, rozwijanie i umacnianie więzi ze sobą, z innymi, w oparciu o zdrową samoocenę, akceptację i uważność, stanowią podstawę mojej pracy od lat. Głęboko wierzę w to, że jakość relacji i umiejętność efektywnego wspierania innych, wpływa istotnie na przebieg terapii. Mój rozwój zawsze wspierał doskonalenie tego, co najważniejsze dla mnie we mnie. Dzisiaj wspieram przede wszystkim innych, w ich drodze do siebie. Jestem terapeutą.

Od roku 2016 prowadzę prywatny gabinet “Praktyka Zmian”. Ukończyłam Akademię Psychologii Terapeutycznej z dyplomem terapeuty rozwoju osobowości, terapii grupowej i indywidualnej. Jestem autorką projektów, m.in. Projektu Ja, Projektu Kobieta, Projektu Lider, które pozwalają odkrywać nieznane pokłady osobistego potencjału. W pracy terapeutycznej wybieram współczesny model terapii behawioralno-poznawczej (CBT), oparty o akceptację i zaangażowanie, korzystając przy tym z technik pracy wykorzystywanych w innych nurtach, skupiając się na indywidualnych potrzebach klienta.

Najważniejsze jest nieustanne poznawanie siebie, poszukiwanie tego, co przynosi spełnienie, a w trudniejszych okresach – spokój. Podejmowanie decyzji, działanie, poszukiwanie drogi do odkrycia własnego Ja, aby uzdrowić to, co odbiera szansę na dobre życie, zadowolenie i szczęście.

Serdecznie zapraszam,

Marta Kustosz

Uzależnienie, współuzależnienie, DDA
97%
Terapia partnerska
95%
Indywidualna terapia krótkoterminowa
99%
Praca z podświadomością
100%
Terapia długoterminowa zaburzeń osobowości
98%
Terapia zaburzeń lękowych, depresji i fobii
97%
Tu i teraz

Uważne bycie pozwala poczuć wyraźniej to, co dzieje się w nas. Pozwala przyjąć, że wszystko to co się we mnie pojawia jest ważną informacją dla mnie. Moją decyzją jest co zrobię z tym dalej, jak zaopiekuję się sobą.

Akceptacja

Zaakceptowanie rzeczywistości taką jaka jest dzisiaj, siebie i miejsca w jakim jestem, mojej historii taką jaka była, jest elementem niezbędnym do ruszenia z miejsca, do zrobienia kolejnego kroku.

Emocje

Doświadczyć do końca, aby móc ruszyć do przodu bez ciężaru… Zamknąć drzwi do świata, który jest za mną może nie być łatwe, ale bez tego wciąż przeżywamy na nowo to co już za nami. Tracąc dzisiaj i nowe doświadczanie.

Zmiana

Obawy przed zmianą pchają nas często do działań korygująco-naprawczych, ale czy to na pewno chodzi o to, aby nieustannie starać się utrzymać coś, co może nie przetrwać jak pozwolę sobie być sobą w pełni?

Serdecznie zapraszam!

+48 519 747 005 (WhatsApp)

marta@praktykazmian.pl

Marta Kustosz

Online: Skype, Teams