29 czerwca, 2022

Byłam zamknięta w sobie

„Rozpoczynając terapię w Praktyce Zmian Marty Kustosz, zaczęły się pierwsze pozytywne zmiany w moim życiu, kiedy byłam w trudnym momencie życia, potrzebowałam wsparcia i tam je znalazłam.

Wypalona zawodowo, w dużym stresie, który wpływał na moje zdrowie, nie potrafiłam znaleźć sposobu na to, aby widzieć swoje emocje i odpowiadać na swoje potrzeby, począwszy od zdrowia fizycznego jak nawyki żywieniowe, aż do zdrowia psychicznego. To właśnie tam dowiedziałam się, że ciało i dusza razem powodują zdrowy stan.

Byłam zamknięta w sobie, moje uczucia były skryte, a arkusze emocji czy inne zadania jak „swobodne pisanie myśli” pomagały mi zrozumieć jak czuje się w danych sytuacjach. Również dzięki terapii udało mi się zrozumieć, że mam duże kompetencje, żeby starać się robić to co lubię i żeby budować swoją pewność siebie, której nie było wcześniej. Motywacja, serdeczność i wyrozumiałość Marty, to też ogromna część tego, że starałam się pracować nad tym by funkcjonować dobrze, czuć się bezpiecznie i być szczęśliwą. W praktyce zmian na sesjach udało mi się zauważać jakie uczucia i jakie emocje towarzyszą mi na co dzień.

Moja terapia trwała rok i to właśnie w praktyce zmian zaczęły się początki pozytywnych zmian w moim życiu, by zadbać nie tylko o siebie, nie tylko o potrzebę odpoczynku.

Praktyka Zmian jest dla wszystkich tych, którzy szukają pomocy, aby odnaleźć siebie i zacząć naprawdę cieszyć się z codzienności, zaopiekować się sobą i swoimi potrzebami.”